عضويت در بخش مشاورین در اين سايت مستلزم داشتن پروانه فعاليت حرفه اي در يكي از زمينه هاي مالیاتی،گمرگ، بیمه، امور بانکی يا پروانه وكالت دادگستري مي باشد .

عضویت در بخش آگهی دهندگان سایت تکسچی مستلزم ارائه مدارکی دال بر داشتن فعالیت حرفه ای در یکی از زمینه هایهاي امور مالیاتی،گمرگ، بیمه، امور بانکی مي باشد .

سایت تکسچی از پذیرش مشاورین مالیاتی که در حال حاضر در سازمان امور مالیاتی کشور و یا وزارت امور اقتصادی و دارائی شاغل هستند معذور می باشد.


قبول عبارت « شرايط را مطالعه كرده و مقررات را قبول دارم » به منزله پذیرش شرایط مندرج در این توافق‌نامه تلقي شده و به اندازه امضاي دست نويس الزام آور خواهد بود .

راهنمای استفاده سایت و شرایط اشتراک کاربران جزیی از قوانین سایت میباشد و تمامی مشاوران و کاربران موظف به رعایت موارد مندرج در راهنما و شرایط اشتراک کاربران و قوانین عضویت می باشند
هر عضو صرفا  می‌تواند یک پروفایل ایجاد کند. در غیر اینصورت پروفايلهای اضافی حذف خواهد شد .
درج تصویر اجباري است و استفاده از هر گونه تصویر دیگر (اعم از لوگوی تجاری ،عکس افراد دیگر، نمادهای مذهبی، ...) و یا عکس‌های با پوشش کم و نامناسب، خلاف مقررات سایت است و این گونه تصاویر بدون اخطار قبلی حذف خواهند شد.


مشاوره مالی و پرداخت آنلاین
مشاوره در اين سايت به منزله مشاوره در دردفتر مشاور مي باشد ومسئوليت هر گونه سوء مشاوره و يا ورود خسارت به كاربران بر عهده مشاور ميباشد .
مشاورین موظف هستند پس از پرداخت حق المشاوره  بر اساس زمان پاسخگویی و یا مدت زمان توافق شده با کاربر به سوالات کاربران پاسخ دهند در غیر اینصورت وجه پرداختی مسترد خواهد شد .

تمامی اعضا می توانند هزینه خدمات و مدت زمان پاسخگوئی را به دلخواه خود تعیین یا تغییر دهند. ولی پس از پرداخت حق المشاوره در صورت هرگونه تاخیر یا عدم پاسخگوئی با اعلام نارضایتی کاربر و یا به تشخیص مدیریت سایت وجه پرداختی به حساب کاربر مسترد خواهد شد. تغییرات حساب کاربری عطف به ماسبق نمی شود و فقط برای مشاوره های آینده لحاظ خواهد شد.

در صورت بروز نزاع غیر قابل حل بین مشاور و کاربر، نظر و تصمیم سایت بر نظرات طرفین اولویت داشته و طرفین توافق می کنند که داوری تکسچی را بپذیرند.

تمام قيمت ها در سايت به ريال مي باشد  .
هزينه هاي ابلاغ الكترونيك پروفايل ( خدمات پیام کوتاه( SMS كه حين مشاوره ها براي كاربران يا مشاورین ارسال ميشود بر عهده مشاور بوده و از اعتبار پيامك وي كسر خواهد شد .
تعهد مي نمايم در مدت زمان اعلام شده پاسخ  مشاوره ها را ارائه نمايم.
 
چنانچه امتياز نظرسنجی نشانگر نارضايتي و یا تشخیص مدیران سایت مبنی بر ارائه اطلاعات غير واقعي باشد بمنزله  لطمه به اعتبار سايت تلقي شده و امكان قطع دسترسي يا حذف پروفايل وجود دارد .

عضو تعهد مي نمايند در خصوص محتوا و اسناد مشاوره ، اطلاعات صحيح به كاربران ارائه شود . بمنظور اطمينان ازقانوني بودن يا صحت محتوا و اسناد مشاوره، در صورت لزوم هرگونه بازبيني براي مديران سايت مجاز مي باشد .
 
بمنظور جلوگيري از نقض كپي رايت حتي الامكان تمام محتوا و اسناد مشاوره ،بصورت pdf به اشتراك گذاشته شود.
و در صورت استفاده ديگران از مطالب، محتوا و اسناد شما و يا به اشتراك گذاري آنها در ساير پروفايل ها بلافاصله مراتب را گزارش خواهم نمود و در صورت عدم رعايت مقررات مسئوليت هر گونه سوء استفاده بر عهده خود عضو خواهد بود .
عضو ملزم به حفظ اسرار و اطلاعات كاربران هست و ازافشاي اسرار آنان خودداري خواهد نمود .

متن مذاکرات بین مشاور و کاربر خصوصی بوده و توسط بازدیدکنندگان سایت قابل مشاهده نخواهد بود. عنوان مشاوره ها و نمره رضایتمندی کاربر از مشاور به ازای هر یک از مشاوره های انجام گرفته شده در بخش سوابق مشاوره در پروفایل مشاور در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.


مطالب وبلاگ
 
مديريت سايت تکسچیدر قبال محتواي وبلاگ ها هيچ مسئوليتي ندارد ومسئوليت فعالیت‌ها و خسارات مادي يا معنوي ناشي از مطالب وبلاگ در قبال اشخاص ثالث وبطور كلي مسئوليت درج هرگونه مطالب ، تخطئه يا تخريب بر عهده نويسنده مطلب خواهد بود .
مطالب وبلاگ عمدتا  نقد و بررسي و ارائه مطالب مرتبط با موضوعات تخصصی سایت بوده و از انتشار هر گونه مطالب خلاف قوانين خودداري خواهم نمود. در صورت تخلف از قوانین، مدیران سایت ضمن حذف محتوا و یا مسدود كردن پروفايل مورد نظر هيچگونه مسئوليتي در مقابل صاحب پروفايل ندارند .
 
از رمز عبور خود نهايت مراقبت را بعمل آورده و آن را در اختيار ديگران قرار ندهم و در صورت سرقت رمز عبور يا تغيير محتواي وبلاگ بلافاصله رمز عبور خود را تغير داده و مطالب را اصلاح خواهم نمود  .
موارد ممنوع
توهین، لطمه به حیثیت دیگران، تمسخر، تهدید، ابراز تنفر، افترا یا اتهام نسبت به کاربران دیگر، مسئولان سایت و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر.
درج مطالب اهانت‌آمیز در ارتباط با مذاهب، اقوام و نژادها یا باورهای معنوی دیگران و نوشتن توصیه‌ های منفی و تخریب‌آمیز .
درج هر گونه مطلبی که ممنوعیت یا محدودیت قانونی داشته باشد (اعم از مطالب دارای کپی رایت، مطالب محرمانه‌ی دولتی یا نظامی، اسرار تجاری شرکت‌ها، اطلاعات خصوصی افراد ، تبلیغ تروریسم، تبلیغ برای گروه‌ها یا مذاهبی که در ایران غیرقانونی شناخته می‌شوند .
ارسال هر نوع پیام سیاسی به کاربران دیگر برای تبلیغ یا تخریب یک حزب، کاندیدا یا جریان سیاسی .
تبلیغ هر گونه فعالیت تجاری غیرقانونی (به ویژه بازاریابی هرمی) و یا تبلیغ برای فروش کالاها یا خدماتی که از نظر قوانین ایران غیرمجاز محسوب می‌شوند.
هر گونه استفاده، ذخیره‌ سازی و یا بازنشر تصاویر یا مشخصات يا اسناد کاربران يا مشاوران  یا مطالب منتشر شده در بخش‌های مختلف سایت در هر جای دیگر خارج از سایت
تلاش برای نفوذ به سایت و یا دسترسی به پروفایل کاربران دیگر و یا تخریب اطلاعات موجود در سایت وهر گونه استفاده‌ی دیگر از سایت به جز امکاناتی که به طور مشخص برای این منظور در سایت در نظر گرفته شده است.


حیطه‌ی مسئولیت مدیران سایت
  مدیران سایت تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط ایمن و متناسب با استانداردهای متعارف جهانی به کار می‌گیرند و از بهترین امکانات موجود برای میزبانی و پشتیبانی اطلاعات استفاده می‌کنند. در عین حال در مورد هر گونه ادعای خسارت ناشی از استفاده از این سایت – اعم از اینکه ناشی از استفاده‌های متعارف باشد یا موارد اضطراری مانند وقفه در خدمات، هک شدن سایت، از بین رفتن تمام یا بخشی از اطلاعات، قطع بعضی از خدمات، یا بسته شدن سایت - هیچ گونه مسئولیت حقوقی نمی‌پذیرند.
سایت تکسچی یک بستر ارتباطی است و مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده در پروفایل‌ها یا بخش‌های دیگر سایت بر عهده‌ی کاربران منتشرکننده‌ی آن است. مدیران سایت هیچ‌گونه مسئولیت حقوقی و یا اخلاقی در مقابل کاربران یا اشخاص ثالث، شرکت‌ها و یا سازمان‌ها یا مراجع قضایی در خصوص ارتباطات انجام شده یا مطالب نوشته شده توسط کاربران نمی‌پذیرند.


 
عناوين اطلاع رساني
 
عناويني كه براي پوشش اطلاع رساني سوابق مشاوران مجاز ميباشد شامل : تحصيلات رسمي دانشگاهي در حوزه های مالی( نظیر امور مالیاتی،بانکی،بیمه ای،گمرکی و یا امور حقوقی مرتبط با موضوعات مذکور)، تحصيلات و سوابق علمي غير از امور مالی و مالیاتی يا غير دانشگاهي ، دوره هاي تخصصي مرتبط با فعالیت سایت در داخل يا خارج كشور ، اطلاعات و سوابق كاري و تخصصي ، سمتهاي مالیاتی در دستگاههاي دولتي يا غير دولتي يا شغل كه قبلا به آن اشتغال داشته،  مشخصات مشاورینی كه در دفتر مشاور همكاري دارند. تأليفات و آثار مكتوب شامل عنوان و خلاصه مطالب مربوط به كتابها، مقالات و ساير تأليفات اسناد و مكاتبات  و سوابق پرونده ها  شامل  خدمات اظهارنامه،ثبت دفاتر قانونی، دادخواستها  ، لوايح دفاعي ، بخشودگی جرایم و معافیت ها  و ...   

 
نحوه اطلاع رساني
اطلاع رساني كاركردي به منظور شناساندن وظيفه مشاور و در حدي كه اطلاعات ضروري را به عموم برساند، مجاز ميباشد. اين اطلاع رساني بايد منطبق با واقعيت بوده، اسرار مشاوره را محترم شمرده و با نزاكت همراه باشد.
تعهد مي نمايم از ارائه هر گونه مطالب و عناوين علمي و يا سمت هاي شغلي غير واقعي  خودداري نمايم .
محتواي پروفايل مشاور ، بايد به گونه اي باشد كه اسرار حرفه اي و نيز حيثيت و شرافت شغل مشاور را رعايت كند
پروفايل اعضا نبايد هيچ آگهي تبليغاتي يا محتواي ممنوعه داشته باشد و درج هر گونه مطلبي كه بر خلاف شوون شغلي يا ارجاع لينك به طرف آدرس هاي اينترنتي اي كه محتوايشان خلاف اصول ذاتي حرفه مشاوره مالی و مالیاتی ميباشد مجاز نيست و از لينك نمودن سايتهاي غير قانوني و داراي محتواي مجرمانه به سايت خودداري خواهم نمود .
مشاور موظف است به گونه اي منظم لينك هائي كه در سايتش به طرف سايت هاي ديگر مي دهد بررسي نمايد تا اگر محتواي سايت هاي ارجاعي تغيير يافته و محتواي ممنوعه در آنها يافت شود، آن لينك ها را حذف كند.
 
جهت رعايت حقوق كاربران و اشخاص ثالث مشخصات خود را كامل و ودقيق ارائه نموده و تأیید می‌کنم که تمام مشخصاتی که در پروفایل خود ارائه کرده ام صحیح است . اطلاعات ضروري پروفايل خود را تكميل نموده و از اسامی غیرواقعی، مستعار یا مخفف در پروفایل خود استفاده نخواهم نمود .

 

تسويه حساب
ارائه تسويه منوط به تكميل پروفايل و صحت شماره کارت بانكي ( کارت بانک ***بنام صاحب پروفايل ) و رعايت مقررات سايت خواهد بود  و مشاور متعهد است تمام اطلاعات مربوط به پرداخت،از جمله شماره کارت اعتباری را بطور صحيح ارائه نماید .

مشاوران می توانند به دو شیوه نسبت به پرداخت کارمزد خدمات سایت،شامل : هزینهپشتیبانی و خدمات پیامک و هزینه میزبانی سرور و هزینه های تبلیغاتی و خدماتبانکی اقدام نمایند

حالت اول، پرداخت حق عضویت ثابت با خرید اعتبار به شرح ذیل:

یک ماهه (100000 تومان)

سه ماهه (240000 تومان)

شش ماهه ( 420000 تومان)

یکساله (750000 تومان)

حالت دوم،پرداخت کارمزد به قرار ذیل که در موقع تسویه کسر شده و بقیه وجه به شماره کارت اعلام شده واریز خواهد شد:

%5 برای مبالغ بیش از یک میلیون تومان

%10 برای مبالغ بیش از پانصد هزار تومان

%15 برای مبالغ بیش از سیصد هزار تومان

برای مبالغ کمتر از 300 هزار تومان هیچگونه تسویه ای انجام نمی شود .

 پرداخت هاي مربوط به مشاوره صرفا از طريق درگاه بانكي سايت انجام گردد.


حذف پروفایل یا قطع دسترسی
در صورت نقض مقررات یا عدم پاسخگوئی به سوالات کاربران امکان قطع دسترسی به پروفايل وجود دارد و چنانچه مجموع امتيازات يا نظرات كاربران نشانگر نارضايتي باشد، پروفايل عضو بكلي حذف خواهد شد .
پروفایل‌هایی که با اسامی مخفف تشکیل شده باشند و یا مشخص شود حاوی اطلاعات نادرست و گمراه‌ کننده است حذف خواهند شد.

مدیران سایت می توانند در صورت تشخیص مواردی که در تضاد با قوانین سایت است نسبت حذف ویا ویرایش محتوای پست های وبلاگ ها اقدام نمایند.
اعضاء می‌توانند در هر زمان اطلاعات خود را پاک نموده یا برای لغو اشتراک و حذف پروفایلهاي تكراري خود ازطريق فرم تماس و یا ارسال ایمیل به آدرسinfo@taxchi.net  و mytaxchi@gmail.com اقدام نمایند.


.