مشاور به شخص حقیقی و یا حقوقی گفته می شود که دارای پروانه فعالیت حرفه ای در يكي از زمينه هاي امور مالیاتی،گمرگ،بیمه،امور بانکی مي باشد .

آگهی دهنده به اشخاص حقیقی و حقوقی گفته می شود که در یکی از زمینه های امور مالیاتی، بیمه، گمرک و امور بانکی دارای فعالیت حرفه ای هستند.

شارژ حساب کاربری به معناي پرداخت حق المشاوره نمی باشد .

موارد تاخیر یا عدم پاسخگویی 

1-درصورت تاخیر پاسخگویی با ارسال پيامک مشاور را مطلع نمایید .

2-مسائل مالی تخصصی هستند و احتمالا مشاور مورد نظر شما در زمینه دیگری تخصص دارد . لذا در صورت عدم پاسخگوئی یکی از مشاوران سوالتان را در پروفايل مشاور دیگری مطرح نمایید .  

3- لذا در صورت عدم پاسخگویی برخی مشاوران، کاربران می توانند سوال را در انجمن عمومی سایت مطرح نموده و پاسخ خود را دریافت نمایند .

4-در صورت اطمینان از پاسخگویی نسبت به پرداخت حق المشاوره اقدام نمایید .

چنانچه پس از پرداخت حق المشاوره ارائه پاسخ بیشتر از یک ساعت طول کشید کاربر موظف است بلافاصله به مدیر سایت اطلاع دهد .

5- در صورتی که مشاور پاسخ کامل ارائه دهد کاربر می تواند اقدام به بستن سوال نماید .

شرایط عمومی

1-قبول عبارت « شرايط و مقررات را مطالعه كرده و قبول دارم » به منزله بررسي محتويات جعبه مقررات و پذیرش شرایط مندرج در این توافق‌نامه تلقي شده و به اندازه امضاي دست نويس الزام آور خواهد بود .

2-  استفاده از خدمات سايت وحفظ اسرار كاربران مستلزم ايجاد یک حساب کاربری برای اشتراك و استفاده از خدمات مشاوره مالی است . برای این منظور مشترك متعهد به ارائه اطلاعات دقيق تماس ( ايميل يا همراه و تلفن ثابت و  ... ) مي باشد .

پرداخت حق عضویت و حق المشاوره

3-این سایت وابسته به هیچ ارگان دولتی نمیباشد و از محل پرداخت حق عضویت کاربران و مشاوران اداره و پشتیبانی می شود .

4- آگهی دهندگان در سایت، مشاور نیستند و پروفایل آگهی دهندگان متمایز از مشاورین سایت است و مسئولیت آگهی های درج شده در تکسچی بر عهده آگهی دهندگان می باشد.

5-حداقل متعارفي از پيش بيني ها جهت معرفي افراد متخصص و اطمينان از هويت اعضا صورت گرفته است ، با اين وجود كاربر متعهد هست :

الف-جهت اطمینان از اعتبار حرفه ای با مشاوران محل سکونت خودمشاوره نماید.

ب- در انتخاب مشاور نهایت دقت را  معمول داشته و قبل از هرگونه پرداخت ، از اعتبار حرفه ای وی  اطمينان حاصل نمايد .

ج - پس از دریافت پاسخ یا اطمینان کامل از دریافت پاسخ ، حق المشاوره را پرداخت نماید و در صورت تاخیر پاسخگوئی مشاور با ارسال پیامک و ذکر عنوان سوال مشاور را مطلع نماید

د- خدمات مشاوره مورد نیاز خود رو صرفا با مشاورین سایت مطرح نمایند.

6-هرگونه پاسخ بی ربط و یا ناقص و يا عدم پاسخ و يا فروش اسناد فاقد محتوا و يا بي ربط موجب مسئوليت عضو درمقابل مشتري ميباشد و مشاور موظف به استرداد وجه یا تهيه فايل مورد نياز ميباشد.

7-اعتبار حساب كاربري مشترك صرفا براي مشاوره و هزينه ساير خدمات قابل استفاده بوده و امكان برداشت آن وجود ندارد . در مواردی که یکی از اعضا به سوال کاربر پاسخ ندهند ، کاربر موظف است سوال خود را در انجمن عمومی سایت و یا با سایر مشاورینمطرح نماید .

8- این حق برای سایت محفوظ است تا در صورت بروز نزاع غیر قابل حل بین مشاور و کاربر، نظر و تصمیم سایت بر نظرات طرفین اولویت داشته باشد و طرفین توافق می‌کنند که داوری تکسچی را بیذیرند.

 

مسئولیت مدیران

9-سایت تکسچی بمنظور دسترسی آزاد کاربران اينترنتي به خدمات مشاوران مالی سطح کشور ايجاد شده است . تلاش مدیران سایت صرفا محدود به فراهم آوردن بستر ارتباطی کارآمد جهت ارتباط موثر بین مشاوران مالی و کاربران اینترنتی می باشد .

10-چنانچه کاربر به دلیل مشکلات فنی يا فراموشي رمز عبور یا.... قادر به دسترسی به حساب يا اشتراك خود نباشيد ، امکان دسترسی به حساب کاربری توسط مدیران سایت فراهم خواهد شد .

11-اطلاعات تماس کاربران کاملا محرمانه بوده و صرفا جهت تماسهای ضروری مشاور انتخابی با کاربر استفاده خواهد شود . متن مذاکرات بین مشاور و کاربر خصوصی بوده و توسط بازدیدکنندگان سایت قابل مشاهده نخواهد بود. عنوان مشاوره ها و نمره رضایتمندی کاربر از مشاور به ازای هر یک از مشاوره های انجام گرفته شده در بخش سوابق مشاوره در پروفایل مشاور در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

12- سایت تکسچی از پذیرش مشاورین مالیاتی که در حال حاضر در سازمان امور مالیاتی کشور و یا وزارت امور اقتصادی و دارائی شاغل هستند معذور می باشد.

13- نشانی ایمیل يا تلفن همراه کاربر براي کسانی قابل مشاهده خواهد بود که به آنها پیام شخصی بفرستد و در مواقع لزوم براي اطلاع رساني در خصوص سايت مورد استفاده خواهد بود. كاربر اجازه ارسال پيام كوتاه به تلفن همراه و يا ايميل هشدار بمنظور تسريع درمشاوره ها را ميدهد .

موارد سلب مسئولیت

14- مشاوره در اين سايت بمنزله مشاوره در دفتر مشاور ميباشد و مسئوليت هر گونه سوء مشاوره و يا ورود خسارت یا استرداد وجه به كاربران بر عهده مشاوران عضو میباشد .

15- کاربران در مورد كيفيت مشاوره ها يا خدمات و پرداخت حق المشاوره مستقیما با مشاوران انتخابی از محل سکونت خود طرف قرارداد می باشند .

16-هيچگونه رابطه قراردادي بين كاربر و مديران سايت وجود ندارد و مدیران سایت هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در خصوص اطلاعات علمی و مهارتهای تجربی اعضا و یا وجوه پرداختی به مشاوران ندارند.

17-كاربر می‌پذیرد که اطلاعاتي كه در بخش مشاوره انجمنی منتشر کرده برای تمام مشاوران قابل مشاهده باشد. و از انتشار مشخصات خصوصی در بخش مشاوره انجمنی پرهیز می نماید.

سایر شرایط

18- مشاوران موظف هستند حداقل قبل از ارائه خدمات، حساب کاربری خود را به مبلغ یکصد هزار تومان شارژ نمایند . مبلغ مذکور وثیقه پرداخت حق عضویت و جبران خسارات وارده به اشخاص ثالث میباشد .  

19-در هنگام ايجاد اشتراك يا حساب كاربري سيستم يك رمز عبور از شما مي خواهد ، اين رمز عبور محرمانه بودن اطلاعات موجود در حساب كاربري شمارا تضمين مي نمايد و انتقال آن به اشخاص ديگر غير مجاز مي باشد.

20- محتوا و اسناد مشاوره  توسط مقررات کپی رایت ( داخلي و بين المللي ) محافظت شده وصرفا جهت استفاده شخصي خريدار به اشتراك گذاشته مي شود ، لذا مشتری يا استفاده كنندگان از سايت حق توزيع یا چاپ ، نشر و يا فروش متن و یا اسناد مشاوره را ندارند . سوء استفاده كنندگان احتمالي تحت عناوين سرقت يا فروش مال غير، قابل تعقيب و مجازات مي باشند .

21- تمامي قیمت ها در سایت  به ریال نشان داده می شود.

22-کاربران موظف هستند سوالات رو بصورت موردی مطرح نمایند و چنانچه ضمن درخواست مشاوره، چند سوال را مطرح نمایند ، پاسخگوئی به حداکثر یک/سوم سوالات برای ایجاد فاکتور ودریافت حق المشاوره کافی هست .

24-اين وبسايت با مرورگر های اينتر نت اكسپلورر فاير فاكس بهينه سازي شده و ايرادات احتمالي مربوط به استفاده از ساير مرورگرها بر عهده كاربر مي باشد.

این شرایط در هر زمان توسط مديران سایت قابل تغيير است . اثر حقوقي تغييرات ناظر به آينده بوده و عطف بماسبق نخواهد شد.